Customer Service Specialist - 2x v týdnu home office

Code:

Společnost, která se blíže specializuje na výrobu protipožární techniky a své výrobky distribuuje do celého světa, hledá nového kolegu / kolegyni do svého týmu zákaznického servisu!

Náplň práce:
- vyřizování zákaznických objednávek, požadavků a dotazů
- spolupráce s dalšími odděleními (například oddělení logistiky)
- denní komunikace se zahraničními klienty (písemná i mluvená)
- sledování skladových toků
- práce v systému SAP

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání
- zkušenosti v oblasti zákaznického servisu nebo dopravě VÝHODOU!
- komunikativní AJ nebo NJ (minimálně B2), uvítáme znalost i dalších jazyků
- přátelskou, komunikativní spolehlivou osobnost

Nabízíme:
- možnost využití home office
- zázemí nadnárodní společnosti
- finanční ohodnocení zhruba 45 000 CZK
- flexibilní pracovní dobu
- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy. ...)
- 5 týdnů dovolené, mobilní telefon, závodní stravování, ...
- penzijní připojištění, cafeteria systém

Mzda od:
35000
Mzda do:
45000
CZSO lokalita:
567442/Teplice
Inzerovat na jenprace.cz:
0
Inzerovat na INWORK:
0