Elektromechanik v jednosměnném provozu , plat až 45000 , - Kč !

Code:

Kdo jsme?
• Zabýváme se výrobou trakční techniky
• Pravidlo „Spolehlivost a kvalita“ je pro nás naprostou prioritou – vyrábíme produkty sloužící k bezpečnosti provozu při hromadné přepravě osob
• Neustále se rozvíjíme, investujeme do moderních technologií a budujeme nová oddělení

Co budete dělat?
• Montovat a opravovat vyráběná zařízení
• Řešit nesrovnalosti ve výrobní dokumentaci
• Tvořit protokoly a reporty po vykonané opravě, montáži či testování
• Testovat operace funkčnosti, provádět kompletní proces testování zařízení – vizuální, mechanická a elektrická kontrola

Bez čeho se neobejdete, co budete potřebovat?
• Středoškolské vzdělání technického směru (elektrotechnika)
• Praxi na obdobné pozici (alespoň 2 roky)
• Odbornou způsobilost v elektrotechnice, vyhláška 50/1978 Sb. – minimálně §6
• Řidičský průkaz sk. B
• Obecné znalosti z oblasti elektrotechniky
• Zkušenost se systémem řízení a kvality dle ISO 9001

Co vás čeká?
• Práce v jednosměnném provozu
• Možnost kariérního růstu
• Finanční ohodnocení až 45.000,- Kč
• Stravenky v hodnotě 85,- Kč
• Pět týdnů dovolené, 13. plat (vyplácený v prosinci), příspěvek na dopravu, penzijní připojištění a vzdělání
• Roční příspěvek na dopravu ve výši 4.000,- Kč
• Účast na firemních akcích

Zaujala vás nabídka? Splňujete požadavky? Neváhejte nás kontaktovat