Project and Event Manager

Code:

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Project a Event Manager do naší produkční agentury, která je zaměřena především na sportovní akce.

- Komplexní zajištění jednotlivých sportovních akcí
- Zajištění propagace a marketingu akce
- Zodpovědnost za kompletní realizaci jednotlivých akcí
- Plánování, dohled nad realizací a průběžná kontrola
- Administrativní činnost
- Celkové zajištění chodu agentury

Co očekáváme od vhodného kandidáta/kandidátky?

- Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
- Samostatnost, schopnost logického myšlení
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- Relevantní zkušenost alespoň 1 rok
- Organizační a komunikační dovednosti
- Flexibilita, pečlivost, odolnost vůči stresu
- Chuť pracovat ve sportovním prostředí
- Řidičsky průkaz skupiny B

Nabízíme Vám:
- Pracovní poměr na IČO
- Možnost účastnit se zajímavých sportovních akcí a poznat známé tváře
- Pestrou pracovní náplň
- Mnoho firemních akcí
- Kanceláře v centru Prahy
- Nástup IHNED