Technik kvality

Code:

Výrobní společnost vyrábějící kabelové svazky a jiné elektronické součástky převážně pro automobilový průmysl obsazuje zajímavou a dlouhodobou pozici - technik kvality.

Náplň práce:

• Řešení zákaznických reklamací, práce s portálem zákazníka
• Zpracování 8D-Reportů
• Řešení interních neshod s výrobou, analýza vad
• Interní a externí komunikace v rámci řízení kvality
• Spolupráce při analýze zákaznických požadavků
• Tvorba kontrolních plánů, dokumentů kvality v souladu s požadavky
• Účast na pravidelných projektových schůzkách, FMEA sezeních
• Spolupráce při auditech
• Spolupráce při zavádění změn výrobku a procesu
• Účast při ověření způsobilosti procesu a jeho uvolnění s důrazem na
bezpečnost výrobku a jeho kvalitu
• Reporting na management o stavu úseku

Požadujeme:

• min. SŠ vzdělání- technického směru výhodou
• Praxe na obdobné pozici zákaznické kvality v automotive
• Dobrou znalost NJ slovem i písmem, částečně AJ výhodou
• Znalost systému řízení kvality podle normy IATF 16949, ISO9001, ISO14001,
VDA
• Znalost nástrojů řízení kvality: APQP, FMEA, PLP, SPC, Ishikawa, 5-Why,
případně další
• Znalost zákaznických požadavků (např. VW - Formel Q)
• Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
• Výborné komunikační schopnosti
• Silná orientace na výsledky a na zákazníka
• Schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
• IT dovednosti / znalosti: MS Office, ERP systémy, zákaznické portály
výhodou
• Řidičské oprávnění: skup. B

Nabízíme:

• Zajímavé finanční ohodnocení
• Zaměstnanecké benefity (13. plat, jazykové kurzy, 25 dní dovolené,
unišeky, stravenky, příspěvek na dopravu)
• Moderní pracovní prostředí
• Zázemí stabilní a prosperující společnosti