Specialista extruze

Code:

Výrobní společnost vyrábějící kabelové svazky a jiné elektronické součástky převážně pro automobilový průmysl obsazuje zajímavou a dlouhodobou pozici - specialista extruze.

Náplň práce:

• Zavádění postupů oprav, výměn zařízení a nástrojů
• Možnost podílet se na návrhu a rozjezdu nových linek a strojů
• Navrhování optimalizace stávajících zařízení a výrobních procesů,
modernizace
• Reporting stavu projektů v definované formě
• Nastavování parametrů a programů na strojích
• Diagnostika problémů linek a spolupráce s údržbou na jejich řešení

Požadujeme:

• Min. SŠ technického směru
• Ochota učit se nové technologie
• Zkušenosti s extruzními linkami plastů (PVC, Silikon, PA, PUR)
• Znalost komponent extruzních linek
• Znalost řídících systémů (např. Siemens, Beckhoff, atd.) výhodou
• Znalost Step7, TIA Portal výhodou
• Zkušenost s Automotive výhodou
• Vyhláška §50 výhodou
• Čtení elektro dokumentace
• Komunikace v AJ nebo NJ
• ŘP sk. B

Nabízíme:

• Dobrý kolektiv
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Zajímavé firemní benefity (13. plat, jazyková výuka přímo na pracovišti, stravenky,
25 dní dovolené, unišeky)
• Moderní pracovní prostředí
• Flexibilní pracovní doba
• Prostor pro vlastní seberealizaci
• Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
• Profesní školení