Project Manager - TOP nabídka v rostoucí společnosti

Code:

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici Projektový inženýr.

Nabízíme
- atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
- bonusy od společnosti (5 týdnů dovolené, prémie, stravenky v hodnotě 90 Kč...),
- možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
- moderní pracovní prostředí,
- přístup k nejmodernějším technologiím,
- zázemí stabilní a prosperující společnosti,
- možnost podílet se na nových projektech.

Náplň práce:

- Aktivní vedení projektového týmu, kontrola plnění smluvních závazků.
- Aplikace klíčových procesů v rámci Project Managementu, budování
vztahů se zákazníky.
- Zpracování a prezentace reportů o stavu projektu a jeho výsledcích.
- Aktivní identifikace opatření na zlepšení projektu.

Požadujeme:

- Výborná znalost anglického jazyka, francouzský jazyk výhodou.
- Praxe na obdobné pozici v automotive výhodou.
- Analytické schopnosti, flexibilita,silné komunikační a vztahové dovednosti,orientaci na zákazníka, analytické schopnosti.

Kontakt : Zuzana Wolfová 778761551 zuzana.wolfova@seznam.cz