Specialista logistiky - skvělé pracovní podmínky !

Code:

Do sympatické, stabilní, dynamické a moderní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

Nabízíme:

•Práci v mezinárodní výrobní společnosti, přímý dodavatel pro automotive společnosti
•Systém benefitů a prémií
•Týden dovolené navíc
•Možnost dalšího kariérního posunu
•Školení a další vzdělávání
•Nástup možný ihned.
•Příspěvek na penzijní/životní připojištění
•Stravenky

Náplň práce:

•Udržování skladových zásob dle požadavků a komunikace s dodavateli
•Objednávka materiálů a dopravy
•Komunikace s dodavateli telefonicky, emailem i písemně a dohlížet na řádné plnění objednávek
•Zadávání a udržování dat v systému
•Řešení problémů s dodavateli na operativní úrovni: dodávky, nedodávky a reklamace
•Spolupráce na interních projektech dle dlouhodobých plánů a zabezpečovat tak neustálé zlepšování a rozvoj

Požadujeme:

•SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
•Zkušenost min. 2 roky z pozice v logistice, ve výrobní společnosti (automotive výhodou)
•Aj na komunikativní úrovni (denní komunikace), Nj na komunikativní úrovni
•Uživatelská znalost MS Office, Oracle, SAP nebo jiný ERP systém
•Proaktivní přístup, time management, důslednost, komunikativnost a týmová práce