Projektový inženýr - TOP zaměstnavatel !

Code:

Do sympatické, stabilní, dynamické a moderní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

Nabízíme:

•Perspektivní zaměstnání v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
•Zajímavou a tvořivou práci
•Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
•Zajímavé finanční ohodnocení a motivační program
•Výkonový bonus, odměny při pracovních výročích, roční bonus
•Týden dovolené navíc
•Dotované stravování,
•Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní připojištění
•Zvýhodněné telefonní tarify
•Férové jednání

Náplň práce:

•Navrhuje, implementuje a vyvíjí nové výrobní technologie a výrobní procesy s cílem splnit požadavky kladené na výrobu při zachování optimálních nákladů a efektivity výrobního procesu.
•Znalost a koordinace tvorby a aktualizací procedur FMEA, APQP, PPAP, apod.
•Příprava podkladů pro provoz v rámci implementačního řízení a náběhu výroby (návodky a standard worky), vytváření časových plánů projektu ve fázi náběhu
•Ve spolupráci s vývojem v centrále a s Industrial Engineerem definovat technologie, přípravky, procesy a kalkulace pro projekty s cílem optimálně navrhnout nové výrobní technologie a procesy za účelem zajištění efektivního výrobního procesu, zajišťuje shodu s principy BOZP a dalšími vnitřními předpisy za účelem minimalizace rizika pracovních úrazů, škody na majetku, požáru a znečištění životního prostředí, přiděluje úkoly členům projektového týmu (tým je specifikován v matici Project Launch týmu)
•Plánuje a kontroluje dosahování milníků projektu,koordinuje kvalifikační a validační proces

Požadujeme:

•SŠ/VŠ technického směru
•5 let praxe v automotive na podobné pozici
•Plynulá znalost ČJ a aktivní AJ (komunikace se zahraničím)
•Znalost práce na PC – MS Excel, MS Word, MS Powerpoint
•Zkušenosti s koordinací týmu, komunikační schopnosti
•Časová flexibilita