Mezinárodní společnost hledá Junior Kontrolory - Skvělá příležitost pro abs. VŠ !

Code:

Chcete se stát členem týmu super profíků, se zápalem do práce a chutí pracovat? Jste aktivní a nebojíte se výzev? Neváhejte se ozvat, hledáme právě Vás!

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
- týden dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- nadstandardní zaměstnanecké benefity
- dotované stravování
- příspěvky na penzijní připojištění
- příspěvky na dopravu
- velmi široká nabídka dotovaných volnočasových aktivit např.jazykové kurzy
- příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Náplň práce:

- zpracování finančních analýz a analýz odchylek
- plánování finančních budgetů a ukazatelů
- tvorba ekonomických analýz
- zpracování rozpočtu a finančního plánu, forecastů
- pravidelný reporting
- podpora při závěrce a auditech

Požadujeme:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- zájem o oblast účetnictví, znalosti finančních a ekonomických analýz
výhodou
- dobrou znalost MS Excel
- komunikativní znalost AJ nebo NJ
- řidičský průkaz sk. B
- výhodou pokud znáte systém SAP