Vedoucí oddělení Údržby - až 90 . 000 - nástup IHNED !

Code:

Vedoucí oddělení Údržba je kvalifikovaný pracovník, který řídí a organizuje práce ve svěřeném pracovním úseku (dílně) při zajišťování výroby, montáže nebo provozu strojů, zařízení a budov.- Hledáme právě Vás!

Nabízíme:

- Výborné platové podmínky.
- Profesní růst .
- Týden dovolené navíc.
- Bonusy za docházku, příspěvky.
- Příspěvky na stravování, (Stravenky).
- Penzijní připojištění, tel. tarify, volno časové poukázky.
- Férové a upřímné jednání, moderní zázemí firmy.
- 25 dní dovolené.
- Firemní akce (dny zdraví, Team buildingy, večírky, family days, a
další).

Náplň práce:

- Řízení údržby na základě požadavků výroby a ostatních úseků, řízení
preventivních oprav, potřeb odborného servisu.
- Řízení provozních úseků bez vnitřního členění a bez širších vazeb na
další technologické a pracovní úseky. Řízení prací vykonávaných podle
přesněji stanovených postupů.
- Zajišťování pracovní a technologické kázně podřízených pracovníků, dělby
práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času.
- Zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce.
- Zabezpečování předepsané odborné způsobilosti podřízených pracovníků.

Požadujeme:

Jazykové znalosti
- Anglický jazyk – stupeň 4 – jazyková zkouška FCE, případně jiná jazyková
zkouška na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.
Ovládání výpočetní techniky
- Využívání počítače pro běžné kancelářské práce (zejména texty, tabulky,
elektronická pošta).
Administrativní a interpersonální činnosti
- Písemný projev
- Slovní projev, schopnost vyjadřování
- Pedagogické dovednosti
- Manažerské dovednosti
- Optimálně VŠ elektro nebo strojního zaměření
- Min. úplné střední s maturitou
- Praxe min. 3 roky v řízení údržby