Ředitel společnosti Benešov

Code:

Do společnosti zabývající se výrobou vysoce kvalitních odlitků z hliníkových slitin hledáme nového kolegu na pozici ředitele

Co od Vás požadujeme?
* zkušenosti s vedením firmy (30 - 50 lidí)
* strojírenské vzdělání nebo zkušenosti v oblasti slévárenství, obrábění
* velmi dobrou znalost AJ - komunikace slovem i písmem
* NJ a další jazyky velkou výhodou
* časovou flexibilitu
* samostatnost, ale i schopnost týmové spolupráce
* znalost MS Office
* řidičský průkaz sk. B

Co bude Vaším úkolem?
* budete mít na starosti kompletní chod firmy
* výrobu, obchod, kontrolu, kvalitu, atd.

Co Vám nabízíme?
* atraktivní finanční ohodnocení dle vašich představ
* mzda k jednání 60.-80.000,-
* nástup dle domluvy
* telefon a PC a takové ty běžné věci automaticky
* auto k osobním účelům je na jednání a i další benefity
* pracoviště Benešov a Týnec

V případě zájmu zašlete životopis na benesov@jobleader.cz nebo volejte personální oddělení Jitka Čadilová tel.775 880 555