Kontrolor Kvality - Nadstandartní platové ohodnocení !

Code:

Výroba vozidel šetrnějších k životnímu prostředí je budoucnost. Proto rosteme. Z 3000 m2 na 9000m2 výrobní plochy. Naše výroba je chirurgicky přesná a laboratorně čistá, z důvodu neustálého růstu, hledáme posily do týmu!

Nabízíme:

- Zkušenost s unikátním know-how a řízením procesů.
- Budete součást týmu Náběhového managementu.
- Práce v mezinárodním odborném týmu a mezinárodní školící programy
motivující platové ohodnocení (13. a 14. plat)
- 25 dní dovolené
- Nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na
penzijní připojištění, příspěvky na dopravu a další).

Náplň práce:

- provádění kontrolní činnosti dle zkušebního plánu (PAW), dokumentování a
vyhodnocování jejich výsledků.
- Podílení se na uvolňování nových, změněných nebo přestěhovaných výrobních
procesů.
- Podílení se na zavádění odpovídajících opatření ke kvalitativním odchylkám
a kontrola jejich účinnosti.

Požadujeme:

- vzdělání USO popř. VŠ (technické vzdělání výhodou)
- povědomí o IATF 16949:2016
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- SAP zkušenosti podmínkou
- komunikační znalost NJ popř. AJ (min. A2)
- řidičský průkaz sk. B – výhodou