Metrolog - ! 13 . a 14 . PLAT !

Code:

Chcete se stát členem týmu super profíků, se zápalem do práce a chutí pracovat? Jste aktivní a nebojíte se výzev? Neváhejte se ozvat, hledáme právě Vás!

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení (13., 14. plat)
- týden dovolené navíc
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
- nadstandardní zaměstnanecké benefity
- dotované stravování
- příspěvky na penzijní připojištění
- příspěvky na dopravu
- velmi široká nabídka dotovaných volnočasových aktivit např.jazykové kurzy
- příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

Náplň práce:

- provádění kontrol v oblasti metrologie
- každodenní spolupráce s oddělením kvality, údržby a výroby
- provádění měření podle výkresové dokumentace
- provádění statických kontrol, vyhodnocování testů a reporting
- vedení databáze zkušebních zařízení
- řízení a správa interní / externí kalibrace

Požadujeme:

- min. SŠ technického směru
- praxe v oboru metrologie podmínkou !
- znalost zákona o metrologii a VDA 5, znalost prg. PDAP7 výhodou
- komunikativní úroveň NJ
- znalost čtení výkresové dokumentace
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
- výhodou: znalost programu SAP