- Dispečer Logistiky - Možnost realizace !

Code:

Sháníme posilu do týmu naší stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti
se zahraniční účastí, pokud svou práci odvádíš poctivě a kvalitně, hledáme právě Tebe!

Nabízíme:

- Stravenky, Cafeterie.
- Týden dovolené navíc.
- Jazykové kurzy a další vzdělávání.
- 13. a 14. plat je u nás samožřejmostí.
- Velmi motivující finanční ohodnocení.
- Příjemné pracovní prostředí.
- Moderní a nově vystavené prostory pracoviště.
- Zázemí velmi stabilní zahraniční společnosti.

Náplň práce:

- Objednávání materiálu pro výrobu u vybraných dodavatelů na základě
objednávek zákazníka, zabezpečení včasných dodávek zákazníkovi.
- plánování výroby,kontrola stavu hladiny zásob a udržování stavu materiálu
dle stanovených cílů.
- Řešení logistické neshody a následné reklamace, pravidelná komunikace s
výrobou.
- Agenda pravidelného reportingu i v souvislosti s aktuální potřebou.
- Analýza dat včetně zpracování měsíčních podkladů k fakturacím.
- Komunikace s dopravci - zajišťování přeprav

Požadujeme:

- Středoškolské vzdělání.
- Příjemné vystupování
- Znalost Anglického jazyka slovem i písmem.
- Pokročilá znalost MS Office (excel).
- Logické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita.
- Samostatnost, systematičnost, pečlivost a spolehlivost.
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič.