Servis elektroniky až 24.000Kč + 10.000Kč nástupní bonus

Code:

Pro firmu v Chebu hledáme na dlouhodobou spolupráci kolegy/ně na servis elektroniky.

Náplň práce:
• práce v čisté a moderní hale v klidném prostředí bez hluku
• jednoduchá práce pro ŽENY i MUŽE
• čištění, servis a kontrola drobné elektroniky
• práce na pc a se skenerem

Nabízíme:
• nadstandardní ohodnocení v Chebu mzda až 24.000 Kč
• mnoho benefitů pouze u naší agentury!
• docházkový bonus
• náborový bonus
• příplatky za směnnost
• bonus za přesčasy
• bonus za doporučení
• stravenky 80 kč / za každou odpracovanou směnu
• 5 týdnů dovolené
• smlouva na hpp, dlouhodobá spolupráce
• zaškolení s trenérem
• jen s námi získáte péči koordinátora po celou dobu co budete pracovat u nás

Požadujeme:
• plnoletost
• manuální zručnost a pečlivost
• znalost práce na PC - základy
• ženy 2 směny s občasnou noční směnou, muži 3 směny

NÁSTUP IHNED!
Líbí se Vám nabídka? Chcete vědět více? Zavolejte mi na telefonní číslo 777 358 565, nebo mi zašlete svůj životopis. Těším se Katka. Najdete nás také v Chebu na adrese: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 507/6 (2.patro).