Specialista BOZP – exkluzivní příležitost a skvělá mzda

Code:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Nabízíme:
- Velmi nadstandardní platové ohodnocení s ohledem na Vaše pracovní zařazení
- Zázemí stabilní společnosti působící dlouholetě v České Republice
- Propracovaný systém bonusů a prémií dle Vašich úspěchů
- Benefitní program rodinného typu
- Příspěvek na stravování s možností tradičních českých jídel
- Dovolená 25 dnů
- Sami si rozvrhnete svoji pracovní dobu
- Příjemné prostředí mezinárodního týmu s možností jazykových kurzů
Náplň práce:
- Koordinace BOZP a PO ve výrobě a správa příslušného skladu a dokumentace
- Vedení zákonných školení a evidence pracovních úrazů
- Navrhování a kontrola opatření k bezpečnosti práce, snižování rizik
- Optimalizace zavedených prcesů bezpečnosti
- Příprava pro audit ISO 14001
Požadujeme:
- SŠ
- Praxe v oblasti BOZP a PO podmínkou, znalost ISO 14001 výhodou
- Znalost práce na PC
- Pečlivost a spolehlivost
Kontakt: Zuzana Wolfová Zuzana.wolfova@jobleader.cz 778761551