Operátor / ka skladu - až 32.500 Kč + 20.000 Kč bonusy

Code:

Hledáme nové kolegy a kolegyně pro společnost zabývající se opravou drobné elektroniky

NOVĚ JSME PRO VÁS NAVÝŠILI MZDU !

MÁME PRO VÁS 20.000 KČ NA BONUSECH, ALE JEN PO OMEZENOU DOBU, TAK NEVÁHEJTE

Náplň práce:

● Jednoduchá práce s drobnou elektronikou – čištění zařízení, kompletace, balení, práce se čtečkou, vkládání dat do PC.

Nabízíme:

● Zajímavé finanční ohodnocení až 32.500 Kč za měsíc
10.000 Kč nástupní bonus + 10.000 Kč docházkový bonus
Svoz zajištěn z Benešova, Čerčan a Mirošovic
Příspěvek na bydlení/dopravu
● Jídlo za pár kaček, VOLNÉ VÍKENDY, multisport karta
Odměna za doporučení kamráda/ky 3.000 Kč
● Dlouhodobé uplatnění na HPP
● Nástup ihned

Požadujeme:

● Ochota pracovat ve 3 směnném provozu PO - PÁ
● Základní znalost PC
● Manuální zručnost a šikovnost
● Zkušenosti z výroby výhodou
● Zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění

V případě zájmu o více informací volejte na personální odd. Jitce Čadilové na ☎ 775 880 555, nebo zašlete CV na ✉ benesov@jobleader.cz