Administrátor/ka zákaznického servisu s AJ

Code:

Pro společnost zabývající se výrobou kitů pro klinické studie, které jsou nezbytnou podmínkou uvádění nových léků na trh, hledáme nového vhodného uchazeče!

Požadavky:

- minimálně SŠ/SOU vzdělání
- nadstandartní znalost MS Office, hlavně Excel (kontingenční tabulky, grafy, vzorce, funkce)
- znalost anglického jazyka - nutno plně porozumět psanému textu, umět řádně a srozumitelně odpovědět
- pečlivost, zodpovědnost, přesnost
- dobré komunikační předpoklady
- přemýšlivost, nápaditost
Náplň práce:

- vytváření práce s tabulkami a čísly
- vyhodnocování údajů a informací, vytváření reportů a prezentací
- spolupráce a komunikace s kolegy a vedoucími jednotlivých oddělení
- další administrativní činnost dle potřeby

Nabízíme:

- jednosměnný provoz (7 - 15:30h.)
- čisté pracovní prostředí (nové budovy od 2017)
- mzda od 21-25.000 Kč (dle praxe)
- docházkový bonus 1.000 Kč
- roční bonusy
- obědy 35 Kč
- občerstvení na pracovišti
- možnost svozového autobusu ZDARMA z Benešova, Chotýšany, Čerčany

V případě zájmu zašlete životopis na benesov@jobleader.cz nebo volejte personální oddělení Jitka Čadilová tel.775 880 555