Samostatný konstruktér strojírenství - flexibilní pracovní doba !

Code:

Stabilní, dynamická a moderní společnost hledá nového kolegu do svého týmu na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

•Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické společnosti.
•Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
•Moderní vybavené pracoviště.
•Možnost se rozvíjet jak profesně, tak osobně.
•Potřebná školení.
•Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (flexibilní pracovní dobu, bonusy dle plnění projektů a osobních cílů,…)

Náplň práce:

•Navrhovat a realizovat nová konstrukční řešení výrobků v souladu s technickým zadáním.
•Budete spolupracovat s obchodním oddělením při prvotním návrhu technického řešení.
•Komunikovat se zákazníkem v oblasti specifikace zakázky v průběhu vlastní realizace.
•Vypracovávat a kompletovat výrobní a technickou dokumentaci.
•Předávat stroje k realizaci do výroby.

Požadujeme:

•SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
•Orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci.
•Angličtina na úrovni prezentačních dovedností.
•Znalost 3D CAD software (SolidWorks, Solid Edge).