Projektový manažer

Code:

V důsledku expanze naší výrobní společnosti, rozšiřujeme pracovní tým o nového člena na pozici - Projektového manažera.

Nabízíme:
- nadstandardní mzdové ohodnocení s řadou prémiových složek
- roční mimořádné odměny
- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní dobu
- možnost profesního růstu a osobnostního rozvoje
- závodní stravovaní
- místo pracoviště Česká Lípa
- vstupy na kulturní akce

Náplň práce:
- vedení a motivace členů projektového týmu
- kontrola nad dodržováním smluvních vztahů
- komunikace s klienty
- reporting a prezentace výsledků oddělení
- dohled a odpovědnost za svěřené projekty

Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici min. 4 roky, se zkušeností s vedením kolektivu podmínkou
- aktivní znalost anglického jazyka podmínkou, francouzský jazyk
výhodou
- znalost práce na PC, včetně SAP
- analytické schopnosti, rozhodnost, organizační dovednosti, proklientský přístup

V případě zájmu, zasílejte své CV na: liberec@jobleader.cz nebo volejte na 778 762 555.