Obchodní zástupce pro region Čechy – nástrojová ocel

Code:

Do rozšiřujícího se týmu hledáme zkušeného obchodního zástupce pro prodej nástrojové tažné oceli.

Náplň práce:
- aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia klientů
- tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
- fakturace, objednávky
- zajišťování příjemek zboží do systému
- podílení se na cenotvorbě

Požadujeme:
- znalost konstrukční a nástrojové oceli
- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel atd.)
- jazyková vybavenost výhodou
- komunikativní a reprezentativní vystupování
- zkušenosti na obchodní pozici min. 2 roky v prodeji oceli a znalost materiálů
- přehled o cenách oceli na českém trhu
- portfolio již zajetých klientů
- ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
- atraktivní finanční ohodnocení 10% ze zisku
- uplatnění v zavedené společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- notebook, telefon s neomezeným tarifem, automobil i k osobním účelům
- nástup možný ihned

- pracoviště: Čechy
- zázemí kanceláře: Tachlovice (Praha – západ)

V případě volejte kontaktní osobu - pana Lukáše Petríka na tel: 775 859 555