HR konzultant, náborář - personální agentura

Code:

Do naší společnosti, působící na trhu více jak 10 let, hledáme schopného, lidského zaměstnance na pozici HR specialista náboru, který bude s nadšením oslovovat uchazeče na volná pracovní, účastnit se výběrových řízení a bude společně s dalšími kolegy podporou zaměstnanců v našich provozech.

Náplň práce:
• Zodpovědnost za proces náboru a výběru zaměstnanců
• Příprava a zadávání inzerce volných pracovních pozic na jednotlivé inzertní servery a další inzertní zdroje
• Vedení přijímacích pohovorů
• Příprava pracovních smluv a související administrativa
• Komunikace se stávajícími uchazeči a jejich podpora v provozu
• Kontrola docházky zaměstnanců a příprava podkladů pro účetní oddělení

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání
• Velmi dobrá znalost českého jazyka podmínkou
• Prokazatelnou zkušenost s náborem a výběrem zaměstnanců
• Kreativní přístup, hledání nových řešení v náboru
• Komunikativní osobnost
• Zkušenosti v prostředí sociálních sítí (Facebook aj.)
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka
• Samostatnou osobnost s týmovým duchem
• Nástup ihned

Nabízíme:
• příjemný a pohodový pracovní kolektiv s neformální atmosférou
• kvalitní fixní plat + provizní složka dle výkonu
• kafetérie, multisport karta, teambuildingové akce, home-office, chytrý telefon s neomezeným tarifem, notebook
• kancelář v Praze přímo u metra Hradčanská
• nástup ihned

Jste komunikativní osobnost? Baví Vás jednat s klienty a vyjednávat s nimi obchodní podmínky? Zaujala Vás nabídka práce u naší společnosti? Neváhejte nám zaslat Váš životopis pomocí odkazu níže. Těšíme se na Vaši reakci. Vedení společnosti JOB LEADER CZECH s.r.o.

Mzda od:
80000
Mzda do:
100000