Buyer automotive - Nákupčí

Code:

Pro našeho významného klienta v oboru automotive, hledáme posilu do současného týmu na pozici Buyer automotive - strategický nákupčí

Nabízíme:
- Možnost profesního a osobního růstu
- Náborový příspěvek 10 000 Kč
- příspěvek na dopravu až 2000 Kč
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Možnost podílet se na rozvoji společnosti
- Rodinné benefity ( dodržování českých tradic,….)
- Další zaměstnanecké benefity ( jazykové kurzy, týden dovolené navíc,…)
- Dotované stravování
- Příjemné pracovní prostředí, dynamické, rozvíjející se společnosti
- Nejednotvárná pracovní náplň

Náplň práce:
- Odpovědnost za svěřený projekt a administrativu
- Odpovědnost za výběr nejlepšího dodavatele
- Reporting
- Kontrola a tvorba objednávek
- Zákaznický servis

Požadujeme:
- Vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- Zkušenosti na obdobné pozici s programem SAP
- Komunikativní anglický jazyk, NJ výhodou
- Znalost kancelářských programů
- Řidičský průkaz sk. B

Kontakt: Zuzana Wolfová zuzana.wolfova@jobleader.cz 778761551