Supervizor kvality - TOP mzdové podmínky

Code:

Nadnárodní společnost, jež v posledních několika letech zažívá růst, hledá do svého týmu novou posilu na pozici Supervizora kvality ve výrobní společnosti.

Nabízíme:
- nadstandardní finanční ohodnocení
- pružná pracovní doba
-prémie
-smlouva na dobu neurčitou
- dotované stravování
- 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, příspěvky na dopravu
- možnost osobního rozvoje v rámci firmy
- moderní pracovní prostředí
- přístup k nejmodernějším technologiím
- zázemí stabilní a prosperující společnosti

Náplň práce:
-přehled nad efektivitou a kvalitou svěřeného úseku
-reporting
-dohled nad pracovními postupy
-analýza chyb a jejich nápravné opatření
-zaškolení zaměstnanců

Požadujeme:
-středoškolské vzdělání technického směru
-praxe s vedením lidí a na pozici s kontrolou kvality
-anglický jazyk na komunikativní úrovni
-znalost práce s technickou dokumentací a orientace v systémech kvality

Kontakt: Zuzana Wolfová, tel: 778 761 551, e-mail: zuzana.wolfova@jobleader.cz