Seřizovač stroje junior 190,- Kč / hod. Nýřany

Code:

Požadujeme:
• SŠ nebo SO vzdělání ( výhodou)
• zkušenosti s obsluhou stroje řízeného počítačem ( výhodou)
• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
• zájem učit se a rozvíjet své znalosti
• zodpovědnost
• manuální zručnost

Náplň práce:
• obsluha a seřízení extruzních strojů řízených počítačem
• dodržování výrobních a technologických postupů
• obsluha dalších strojních zařízení ( chlazení, sila, sušička)
Nabízíme:
• práci na plný úvazek
• práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi na světě
• zázemí v prosperující a stabilní české společnosti
• možnost osobního růstu a rozvoje
• firemní benefity: stravenky v hodnotě 80,- Kč, 25 dnů dovolené, po ½ roce věrnostní odměna, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 700,- Kč měsíčně, roční bonus 10 000,- Kč na Ticket Benefits
Card, svoz zaměstnanců Horní Bříza - Plzeň - Vejprnice - Tlučná – Nýřany, a další….

+placené příplatky za noční směnu, víkendy, svátky
+po zapracováíní, cca po 1 roce navýšení mzdy