Technik údržby - vyhláška 50 - nepřetržitý provoz

Code:

Nadnárodní firma se sídlem v severních Čechách, která v posledních několika letech zažila značný nárůst, přijme do svého kolektivu Technika údržby nepřetržitého provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:
- atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
- bonusy od společnosti (vánoční a letní bonusy, 5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, dotované stravování,...)
- příspěvek na dopravu
- rodinné benefity
- možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy
- moderní pracovní prostředí
- přístup k nejmodernějším technologiím
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- možnost podílet se na nových projektech

Jaká bude Vaše náplň práce:
- provádění technické údržby, oprav a úprav řídicích systémů
- sestavování a montáž elektrických a elektronických částí strojů a zařízení,
- realizace změn, úprav a inovací systémů při náběhu nových projektů,
- spolupráce s nadřízeným na nových projektech
- diagnostika a předcházení poruchám
- dodržování BOZP a PO

Co budeme od nového kolegy požadovat:
- SŠ vzdělání technického zaměření
- vyhláška 50/1978 §6 Sb.
- ochotu pracovat ve směnném režimu - nepřetržitý provoz (12hod)
- znalost cizího jazyka výhodou
- ŘP sk.B

Budeme se těšit na Vaše profesní životopisy!
Kontakt: daniela.ranglova@jobleader.cz

Mzda od:
30000
Mzda do:
40000
CZSO lokalita:
567442/Teplice
Inzerovat na jenprace.cz:
0
Inzerovat na INWORK:
0