Manažer kvality a výroby jízdních kol

Code:

Pro našeho klienta, který je výrobcem systémů pro provoz automatických půjčoven kol a elektrokol, hledáme vhodné uchazeče na výše zmíněnou pozici!

Náplň práce:
- Dodavatelské vedení výroby kol a elektrokol
- Řízení vlastní malosériové výroby doplňkových zařízení
- Úzká spolupráce s výrobními závody a klíčovými dodavateli
- Zavádění výrobních procesů, tvorba výrobní dokumentace
- Spolupráce na vývoji mechanických i elektro komponent
- Konzultace vývojovému týmu z hlediska výrobních procesů a technologických možností

Požadavky:
- zkušenosti s výrobním prostředím finální montáže
- Znalost technologie výroby jízdních kol
- Znalost technologie výroby elektroniky výhodou
- Zájem o práci v cyklo průmyslu
- Zkušenosti s komponenty jízdního kola - alespoň jako hobby
- AJ komunikativní slovem i písmem

Nabízíme Vám:
- Zázemí menší české společnosti
- Menší a přátelský kolektiv
- Možnost seberealizace
- Množství firemních benefitů
- Lokalita pracoviště: Praha-Karlín
- Nástup možný IHNED