Inženýr kvality - bonusy , prémie , aj .

Code:

Nadnárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici Inženýra kvality.

Nabízíme
- atraktivní finanční ohodnocení dle vašich zkušeností,
- bonusy od společnosti (5 týdnů dovolené, prémie, stravenky v hodnotě 90 Kč...),
- možnost kariérního růstu a osobního rozvoje v rámci firmy,
- moderní pracovní prostředí,
- přístup k nejmodernějším technologiím,
- zázemí stabilní a prosperující společnosti,
- možnost podílet se na nových projektech.

Náplň práce
- řízení zákaznických reklamací a požadavků,
- komunikace a jednání se zákazníky,
- zodpovídání za rychlé a úspěšné řešení reklamací,
- analýza možného výskytu a vlivu vad,
- účast na vývoji nových produktů,
- kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě,
- kontrola dodržování norem ISO,
- aplikace moderních metod,
- návrh nápravných zařízení,
- vyhodnocování ztrát ve výrobě,

Požadavky
- SŠ/VŠ technického směru,
- znalost ISO norem,
- praxe v oblasti automotive,
- znalost nástrojů řízení jakosti a neustálého zlepšování (8D, 5xWHY, Ishikawa, SPC, FMEA, 5S, SMED, Six Sigma),
- komunikativní znalost NJ

Kontakt: Zuzana Wolfová, tel: 778 761 551, e-mail: zuzana.wolfova@jobleader.cz