Key Account Manager (KAM) - B2B

Code:

Do naší společnosti, působící na trhu více jak 10 let, hledáme zkušeného Key Account Managera, který bude s nadšením vyhledávat obchodní příležitosti pro naši divizi Permanent Placement (Recruitment) a zároveň rozvíjet a budovat vztahy se stávajícími klienty. Přicházet s novými nápady, podílet se na nastavení a zavedení obchodní strategie.

Náplň práce:
- vyhledávání a proaktivní oslovování nových klientů z různých sektorů
- budování a udržování dlouhodobých vztahů s klienty
- příprava obchodních nabídek, vyjednávání podmínek spolupráce a uzavírání smluv
- účast na výběrových řízeních, příprava dokumentace a prezentace nabídek
- podílení se na rozvoji a strategii společnosti
- plnění prodejních cílů a reporting vedení společnosti
- úzká spolupráce s týmem HR konzultantů a dalšími odděleními společnostmi

Nabízíme:
- příjemný a pohodový pracovní kolektiv, kde každý může sdělit svůj osobní názor
- vysoký fixní plat + provizní složka z realizovaných obchodů
- kafetérie, multisport karta, teambuildingové aktivity, home-office, chytrý telefon s neomezeným tarifem, notebook a k dispozici služební automobil
- kancelář v Praze přímo u metra Hradčanská s možností realizace schůzek u oběda v příjemném prostředí místních restaurací, snídaně či odpolední kávy
- nástup ihned

Požadujeme:
- minimálně 2 roky zkušeností na obchodní pozici - zkušenosti s akvizicí nových klientů B2B
- výborná úroveň českého jazyka
- znalost AJ na komunikativní úrovni (není nezbytnou podmínkou, spíše značnou výhodou)
- vynikající komunikační a prezentační dovednosti s tahem na branku
- proaktivní přístup k práci a řešení každodenních nastalých situací v oblasti obchodu
- řidičský průkaz sk. B

Jste komunikativní osobnost? Baví Vás jednat s klienty a vyjednávat s nimi obchodní podmínky? Zaujala Vás nabídka práce u naší společnosti? Neváhejte nám zaslat Váš životopis na management@jobleder.cz Těšíme se na Vaši reakci. Vedení společnosti JOB LEADER CZECH s.r.o.

Mzda od:
80000
Mzda do:
100000