Inženýr kvality - mzda až 40 000 Kč , náborový příspěvek

Code:

Skvělá a prosperující společnost v severních Čechách přijme do svého týmu kolegu na pozici inženýra kvality.

Nabízíme:

- mzda od 30-40.000 Kč
- 25 dnů dovolené
- stravenky
- příspěvky na penzijní nebo životní pripojištení
- bonusy na dovolenou a Vánoce, které souctem dosahují témer 13. plat
- náborový bonus ve výši 10 000 Kc
- flexi poukázky
- práce v dynamické nizozemské spolecnosti
- moderní pracovní prostredí, mladý kolektiv
- kurzy a školení
- firemní akce

Náplň práce:

- zodpovědnost za náběh nových projektů v oblasti kvality
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti
- kontrola kvality a tvorba nápravných opatrení
- vyhodnocování dodavatelských reklamací

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- Aktivní znalost anglického jazyka v mluvené i psané podobě (úroven alespoň B1) – podmínka!
- praxe v automotive v oblasti výhodou
- znalosti systémů kvality

Kontakt: Zuzana Wolfová zuzana.wolfova@jobleader.cz 778761551