Konstruktér 5 týdnů dovolené

Code:

Chcete rozhýbat svoji profesní kariéru v oblasti strojní konstrukce?
Kontaktujte nás, máme pro Vás šanci k profesnímu rozvoji!

Nabízíme:
nadprůměrné ohodnocení v závislosti na praxi
profesní vzdělávání
dotované závodní stravování
příspěvek na penzijní pojištění

Náplň práce:
Sběr dat a informací k zadaným konstrukčním pracím v organizaci
Specifikace nestandardních dílů a služeb
Zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu
Zhotovení výkresové dokumentace výrobních a kontrolních přípravků a spec. kalibrů
Aktualizace výkresové dokumentace zhotovené v organizaci
Předání výkresové dokumentace k přezkoumání technologovi
Předání výkresové dokumentace správci výkresové dokumentace
Správa a aktualizace výkresové databáze v PC

Požadujeme:
SŠ/VŠ technického směru
Minimální 2 -letá praxe v programu Inventor a zkušenosti s ohýbanými plechy, svařování plechů
Zkušenosti z konstrukce ocelových konstrukcí (svařování jäckelových konstrukcí, svařence trubek)
Výhodou znalost konstrukcí kolejových vozidel
Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost
Anglický nebo německý jazyk výhodou

Mzda od:
30000
Mzda do:
35000
CZSO lokalita:
562335/Děčín
Inzerovat na jenprace.cz:
0
Inzerovat na INWORK:
0