Technolog zpracování kovů, atraktivní mzda

Code:

Hledáme vhodného uchazeče na pozici Technolog - zpracování plechů.

Nabízíme:
Zajímavou práci na plný úvazek v dynamicky se rozvíjející a stabilní české firmě
Příležitost pro absolventy i uchazeče s praxí
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
Zajímavé finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Závodní stravování
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní připojištění
Přímý kontakt s výrobou a realizací zakázky

Náplň práce
orientace ve strojírenských výkresech a technologických postupech
zkušenosti s optimalizací výrob a sledováním a hodnocením efektivity výrobního procesu
Měření spotřeby práce (chronometráž) v strojírenské výrobě
Tvorba sborníků norem a normativů v strojírenské výrobě
Zpracování podkladů pro cenové kalkulace strojírenských výrobků
Výpočty norem a normativů ve strojírenské výrobě
Znalost technického kreslení ve strojírenství a v kovovýrobě
Znalost kovových materiálů a slitin a jejich vlastností (např. tvrdost, pružnost, houževnatost aj.), strojních součástí a polotovarů a jejich parametrů (rozměry, jakost povrchu aj.)
Zkušenost v technologických postupech - dělení materiállu, sváření, ohýbaní, perforování, lakovaní a montáž
Znalost systémů a standardů jakosti a kvality ve strojírenství a kovovýrobě výhodou

Požadavky
SŠ / VŠ strojírenského směru
samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu
Znalost čtení výkresové dokumentace
Jazykové požadavky: komunikační, popř. pasivní znalost německého jazyka – porozumění textů ve výkresové dokumentaci
Dobrá znalost PC
Schopnost sebevzdělávání v dané oblasti
Spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, rozhodnost, samostatnost, flexibilita
Vhodné i pro šikovné absolventy!

Mzda od:
25000
Mzda do:
35000
CZSO lokalita:
562335/Děčín
Inzerovat na jenprace.cz:
0
Inzerovat na INWORK:
0