Obchodní manažer v oblasti developerské činnosti

Code:

Hledáme nového, obchodně zaměřeného kolegu na pozici Obchodního manažera v oblasti developerské činnosti -> bydlení zaměřujícího se převážně na energetiku, ekologické prvky a inteligentní řízení domácností.

Náplň práce:
- Podílení se na jedinečných technologických projektech
- Komunikace se stávajícími zákazníky z velmi rozmanitých sektorů (např. obce, školy, firmy, obchodní partneři..)
- Akvizice nových zákazníků

Požadujeme:
- Zkušenosti v oblasti obchodu, podobné zaměření výhodou
- Perfektní komunikační dovednosti
- Zodpovědnost, profesionalitu
- Tah na branku

Nabízíme:
- Zajímavé finanční ohodnocení - fix + provize
- Služební telefon, notebook, po zkušební době automobil
- Sickdays, flexibilní pracovní doba, home office, účast na konferencích,
zaměstnanecké podíly na zisku na svěřených projektech, atd.
- Možnost kariérního postupu a kreativně se rozvíjet
- Velice příjemné pracovní prostředí
- Nástup možný ihned

Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám svůj osobní profil na: pardubice@jobleader.cz