Specialista zákaznického servisu

Code:

Pro našeho klienta, logistickou společnost zajišťující komplexní řešení v oblasti námořní dopravy a logistiky, hledáme vhodného kandidáta/tku na zákaznický servis.

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky na prvotřídní úrovni, zajišťování jejich požadavků a potřeb v rámci přepravních služeb
- udržování skvělých vztahů se zákazníky i dodavateli
- zpracování reportingu pro management společnosti
- práce na speciálních projektech
- místo výkonu práce Praha západ

Požadujeme:
- SŠ/VŠ, obor logistika výhodou
- zkušenosti na obdobné pozici
- AJ - střední úroveň / komunikace hlavně v písemné podobě
- velmi dobré komunikační dovednosti, prozákaznický přístup, zodpovědnost

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- přátelské prostředí
- benefity - příspěvky na pojištění, občerstvení na pracovišti, 25 dnů dovolené
- nástup dle dohody

Zaujala Vás nabízená pozice? Chcete se stát součástí globální rodiny a mít možnost kariérně se posouvat ve Vašem oboru? Zašlete nám Váš životopis na: pardubice@jobleader.cz

Mzda od:
1
Mzda do:
2
Inzerovat na jenprace.cz:
0
Inzerovat na INWORK:
0