Specialista lepení

Code:

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Nabízíme Vám:
• zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
• týden dovolené navíc (tedy 25 dnů ročně)
• roční výkonnostní odměnu
• příspěvek na životní a penzijní pojištění
• možnost dalšího profesního růstu
• zdravotní péče

Pracovní náplň:

• výkon činností dozoru lepení v souladu s normou DIN 6701-2 a interní směrnicí
• řešení technologických problémů procesu aplikace systému lepení
• dozor nad dodržováním předepsané technologie
• spolupráce v rámci projektového týmu (výroba, technologie, kvalita, SQA)
• spolupráce na výcviku a zapracování operátorů lepení

Požadujeme:

• ukončené ÚSO s maturitou technického směru (chemické obory výhodou)
• praxe v oblasti aplikace systému lepení minimálně 2 roky
• znalost a zkušenost s požadavky na jakost při aplikaci systému lepení a souvisejícími normami (DIN 6701-2,...)
• orientace v technické dokumentaci
• dobrá znalost MS Office, řidičské oprávnění skupiny B, znalost chemie, SAP výhodou
• samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost
• dobrá znalost AJ podmínkou, další jazyk výhodou