Svářečský dělník ( mzda 27 000 ) IWS/EVS

Code:

Pro naše oddělení hledáme zaměstnance na výše uvedenou pozici

Nabízíme Vám:
• zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
• možnost dalšího profesního růstu
• týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně
• měsíční prémie za výsledky práce
• roční výkonnostní odměnu
• příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
• dotované závodní stravování
• zdravotní péče
• sportovní a kulturní aktivity
• zvýhodněné mobilní tarify

Pracovní náplň:
• dozor procesu před, během a po svařování a rovnání
• Zaučování nových svářečů / rovnačů na pracovištích
• spolupráce se svářečským inženýrem (IWE/EWE) a svářečským technologem (IWT/EWT) při koordinaci činností svářečského dozoru.
• navrhování zlepšení s ohledem na kvalitu výstupu výrobních procesů v oblasti svařování a rovnání
• spolupráce s ostatními útvary při řešení kvalitativních nedostatků a zlepšování procesu
• spolupráce v rámci projektového týmu

Požadujeme:
• vyučení v technickém oboru, výhodou ÚSO (ideálně strojírenství)
• dlouholetá praxe v oboru jako svářeč kovů, kvalifikace IWS výhodou
• znalost procesu svařování - metoda svařování 135 (MAG)
• orientace v technické dokumentaci související se svařováním
• zkušenosti s požadavky na jakost při tavném svařování kovových materiálů
• uživatelská znalost práce v PC, MS Office
• samostatnost, rozhodnost, organizační schopnost