Junior účetní, podpora účetního oddělení

Code:

Požadujeme:
- SŠ vzdělání (ekonomického směru značnou výhodou)
- základní znalost účetnictví
- min. 6 měsíců praxe v účetním oddělení
- spolehlivost, zodpovědnost, systamatičnost
- znalost MS Office (WORD, EXCEL)
- zájem o oblast účetnictví a práci s čísly

Nabízíme:
- zázemí zavedené společnosti na trhu
- práci v mladém a příjemném kolektivu
- pracoviště v nových kancelářích, přímo u metra A (Hradčanská)
- mzdu odpovídající pozici
- kafetérie zdarma, masáže co 2. měsíc
- získání rozmanité praxe a zkušeností
- práce na HPP
- pracoviště: Praha 6 (přímo u metra Hradčanská)

Náplň práce:
- účtování a evidence vydaných, přijatých faktur
- práce v účetním systému flexibee
- vydávání zápočtových listů, výplatních pásek a dalších podkladů pro zaměstnance interní i agenturní zaměstnance
- ve spolupráci s hlavní účetní jednání s úřady sociální správy, zdravotní pojišťovna, finanční úřad apod.

Rádi byste pracovali v oblasti účetnictví, získali neocenitelnou praxi, ale nemáte aktuálně dostatek zkušeností např. na pozici účetní. Zašlete nám Váš životopis a třeba pro Vás se rozhodneme a dostanete příležitost získat zkušenosti v oboru, který jste si vybrali.