Plánovač projektu/profesní růst/13. a 14. plat

Code:

Pracovní náplň:
• plánování výroby jako celku pro daný projekt
• zpracovávání výrobních plánů, komunikace se zákazníkem, zajištění včasných dodávek zákazníkovi
• vedení týmu asistentů plánovače, úzká spolupráce s ostatními odděleními
• příprava podkladů pro plánování zdrojů a kapacit
• kontrola plnění výrobního plánu, eskalace, návrhy řešení

Požadujeme:
• ukončené SŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici výhodou
• znalost SAP výhodou, MRP/ERP znalosti, MS Excel
• zkušenost s vedením lidí
• samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout zodpovědnost, organizační schopnosti
• AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

Nabízíme Vám:
• Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
• Možnost dalšího profesního růstu
• Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
• Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny
• Roční výkonnostní odměnu
• Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
• Dotované závodní stravování
• Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
• Sportovní a kulturní aktivity
• Zvýhodněné mobilní tarify
• Flexibilní pracovní dobu