Programátor robotů/výhodné platové podmínky

Code:

Pracovní náplň:
• odpovědnost za proces robotického lakování nebo tryskání
• vytváření, ladění a údržba robotických programů pro procesy lakování a tryskání
• spolupráce při analýze závad a přípravě údržbových plánů
• spolupráce při tvorbě technologických postupů
• optimalizace a vylepšování procesu a stroje
• online, offline programování robota

Požadujeme:
• SŠ strojní nebo elektrotechnická
• vhodné i pro absolventy
• znalost základů programování
• orientace v technické dokumentaci
• znalost práce na PC - MS Office, SAP výhodou
• znalost anglického jazyka, profesionální vystupování
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme Vám:
• Zajímavou práci s novými technologiemi v oblasti povrchových úprav
• Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
• Možnost dalšího profesního růstu
• Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
• Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (změny k lepšímu)
• Roční výkonnostní odměnu
• Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
• Dotované závodní stravování
• Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
• Sportovní a kulturní aktivity
• Zvýhodněné mobilní tarify