Asistent / ka na recepci, recepční

Code:

Pro naši společnost, pro pobočku na Praze 6, hledáme uchazeče / uchazečku na pozici Asistenta/ky na recepci, recepční.

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- příjemné a reprezentativní vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel)
- zkušenosti v oblasti účetnictví výhodou

Náplň práce:
- zajištění chodu recepce
- příjem uchazečů o práci, klientů společnosti
- spolupráce s účetním oddělením
- zajištění zasedacích místností, pošty a dalších dokumentů a administrativy na recepci
- podpora účetního oddělení

Nabízíme:
- práci na HPP
- práci v příjemném a mladém kolektivu
- pracovní zázemí v nových kancelářích, přímo na metru Hradčanská
- finanční ohodnocení odpovídající pozici
- kafetérie zdarma, masáže každý 2. měsíc, firemní a narozeninové akce
- nástup ihned

Zaujala Vás pracovní pozice, rádi komunikujete s lidmi? Tak hledáme právě Vás. Zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budete-li vyhovující uchazeč / uchazečka, budeme Vás do 10 dnů kontaktovat. V opačném případě se podívejte na naše stránky, zda by Vás zaujala jiná pracovní pozice, kterou nabízíme.