MANAŽER EXPANZE

Code:

Pro dynamicky se rozvíjející českou nadnárodní společnosti zabývající se velkoobchodem potřebujeme nového kolegu. m / ž

Co bude Vaším úkolem?

* vyhledávat nové lokality po celé ČR
* zpracovávat expanzní koncepty
* připravovat kupní a nájemní smlouvy
* kontrolovat náklady
* na denní bázi komunikovat s pronajímateli a developery
* spolupracovat s technickým oddělením na přípravě a realizaci projektů
* nést zodpovědnost za své oddělení
* respektovat zásady a předávat informace

Co od Vás požadujeme?

* Ukončené SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického zaměření
* Komunikativní znalost NJ, případně AJ podmínkou
* praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky- zkušenosti z maloobchodu jsou výhodou
* Dobrou orientaci v projektové dokumentaci a souvisejících právních otázkách
* Nutností je znalost ČR
* Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič - práce převážně v terénu
* Výborné komunikační a prezentační dovednosti
* Inovativní a proaktivní přístup
* znalost MS Office

Co Vám nabízíme?

* nadstandardní finanční ohodnocení dle vašich představ
* bonusy od společnosti - roční odměny, příspěvek na stravování...
* zajímavé zaměstnanecké slevy
* možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
* samostatnou a zodpovědnou práci
* zázemí stabilní a prosperující společnosti
* služební vůz, telefon a notebook jsou samozřejmostí

Termín nástupu dohodou