MANAŽER KVALITY - Praha východ

Code:

Pro dynamicky se rozvíjející českou nadnárodní společnosti zabývající se velkoobchodem potřebujeme nového kolegu. m / ž

Co bude Vaším úkolem?

* zodpovídat za své oddělení
* hlídat, kontrolovat a dodržovat systém řízení kvality
* vytvářet zprávy o kvalitě
* zajišťovat a poskytovat školení o kontrole nových výrobků
* zajišťovat další vzdělávání
* kontrolovat dodržování procesů a postupů v systému řízení jakosti
* respektovat zásady a předávat informace
* spolupracovat s odděleními napříč celou společností
* zodpovídat za komunikaci se "zkušebkami" po celém světě

Co od Vás požadujeme?

* velmi dobrou znalost AJ - komunikace slovem i písmem
* VŠ/SŠ technického směru¨
* minimálně 3 roky praxe v oboru kvality - ideálně v oblasti elektrospotřebičů
* časovou flexibilitu
* samostatnost, ale schopnost týmové spolupráce
* znalost MS Office
* řidičský průkaz sk. B

Co Vám nabízíme?

* atraktivní finanční ohodnocení dle vašich představ
* bonusy od společnosti - roční odměny, příspěvek na stravování...
* zajímavé zaměstnanecké slevy
* možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
* moderní pracovní prostředí
* přístup k nejmodernějším technologiím
* zázemí stabilní a prosperující společnosti