Výrobní manažer ! Exkluzivní příležitost

Code:

Velmi úspěšná výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici výrobní manažer!

Nabízíme:

Mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
Inovátorského nadnárodního, stabilního zaměstnavatele
Možnost osobního i kariérního rozvoje
Příležitost dělat věci po svém a vidět za sebou výsledky dobře odvedené práce
Být u zrodu prototypu (nejedná se o velkosériovou výrobu)
Stát se členem TOP managementu v ČR
Nepeněžité benefity - Výuka jazyků v pracovní době, osobní a profesní vzdělávání, stravenky nebo možnost stravování, samozřejmostí telefon + notebook, pružná pracovní doba, atd.,
Přátelská atmosféra

Náplň práce:

logistické nastavení výrobních kapacit z krátkodobého i dlouhodobého pohledu, dle potřeb
dohled a vedení práce desítek zaměstnanců
nastavování motivace zaměstnanců výroby
Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO
zodpovědnost za efektivní využití výrobních zdrojů a zásob materiálu, navrhování opatření
Spolupráce s ostatními útvary a odděleními společnosti – kooperace dalšími odděleními společnosti
Využití a implementace lean
Tvorba a zavádění nových postupů výroby
Odpovědnost za dodržování procedur a předpisů
Každodenní komunikace se zahraničím v angličtině

Požadujeme:
Vyzrálou, komunikativní, charismatickou, autoritativní osobnost
Odborné znalosti potřebné k výkonu postu manažera výroby + znalost systémů kvality, zlepšování procesů a jejich realizace ve výrobě
Schopnost identifikovat nedostatky a najít, zavést metodiku pro jejich odstranění
Anglický jazyk na pokročilé úrovni
Minimálně středoškolské vzdělání