Disponent v oblasti dopravy

Code:

Pro našeho významného klienta Rhenus Group, která je globálním poskytovatelem logistických služeb hledáme vhodného kandidáta na pozici disponent junior. Rhenus Logistics s.r.o. je jedním z předních poskytovatelů dopravní a smluvní logistiky v ČR.

Náplň práce:

• Práce v informačním systému
• Vnitrostátní distribuce
• Komunikace s dopravci a zákazníky
• Efektivní vytěžování dopravních kapacit
• Administrativa, reporty, zpracování dat
• Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme:

• Min SŠ vzdělání
• Komunikativní angličtina podmínkou - středně pokročilá
• Zkušenosti ve spedici či dopravě výhodou
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Odolnost vůči stresu – schopnost práce pod časovým tlakem
• Aktivní přístup k plnění pracovních povinností
• Sledování zakázek
• Samostatnost

Nabízíme:

• Stabilní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti
• Rodinný kolektiv
• Předání know-how v oboru
• Bonusový systém, stravenky, mobilní telefon
• Dodatková dovolená
• 13. a 14.plat
• Fixní mzda 23-25 tis. Kč -může být více, záleží na zkušenosti v oboru

Místo výkonu práce:
Modřice u Brna

V případě, ž Vás tato nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat. Životopisy zasílejte na adresu: michaela.kvapilova@jobleader.cz nebo volejte na tel. 773685555