Samostatná účetní Brno

Code:

Samostatná účetní
Pro našeho významného klienta, výrobní společnost působící v oboru kartonážní výroby již více jak 20 let, aktuálně hledáme do přátelského kolektivu vhodného kandidáta na pozici samostatná /ý účetní.

Náplň práce:
- vedení podvojného účetnictví vyjma mezd
- účtování přijatých faktur a pokladen tuzemských i zahraničních
- kontrola účtování faktur vydaných
- účtování ostatních účetních dokladů, skladových pohybů
- kontrola správnosti náležitostí účetních dokladů
- zpracování měsíčního přiznání k DPH, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení
- kontrola inkasa pohledávek
- příprava podkladů pro pravidelné inventury účtů a pro roční závěrku
- zpracování statistických výkazů a výkazů EKO-KOM.

Co požadujeme:
- SŠ vzdělání ukončené maturitou
- praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky, praktické zkušenosti
- výborná znalost práce na PC
- znalost účetnictví a daňových zákonů
- analytické myšlení
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost při práci
- znalost systému Money S3/S4 výhodou.
Co nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- přátelský kolektiv
- příspěvek na stravenky / příspěvek na stravování
- pravidelné týmové aktivity a akce pořádané zaměstnavatelem
- účast na vzdělávacích kurzech či školeních
- pracoviště v blízkosti centra města

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zasílejte své životopisy na e-mail: kvapilova.michaela@jobleader.cz . V případě dalších dotazů volejte na tel. číslo 773685555.