Montážník Brno

Code:

Pro našeho významného mezinárodního klienta Authentica s.r.o., která se zabývá výrobou POS médií, dekorací do výloh a interiérů, hledáme vhodného uchazeče na pozici montážníka .
Náplň práce:
- Zapojování ,instalace a zprovozňování produktů pro prezentace na akcích po České republice i v zahraničí
- Dovoz, demontování a převoz produktů na předem určená místa
- Řízení a cestování po Evropě

Co požadujeme:
- Chuť řídit a cestovat
- Časová flexibilita - možnost montáží i přes víkendy a svátky podle potřeb zákazníků, všechny příplatky hrazeny podle zákona
- Manuální zručnost
- Znalost slaboproud.elektriky výhodou
- Znalost jazyků, schopnost domluvy výhodou – převážně AJ/NJ

Co nabízíme:
- Práce v mladém a dynamickém kolektivu
- Cestování a poznávání mnoha zajímavých míst
- Stabilní platové ohodnocení až 30 000 Kč
- + možnost dalšího přivýdělku
- Systém zajímavých benefitů
- Získání cenných zkušeností

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zasílejte své životopisy na e-mail: kvapilova.michaela@jobleader.cz . V případě dalších dotazů volejte na tel. číslo 773685555.