Vedoucí zákaznického servisu s němčinou Brno

Code:

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost v oblasti cestovního ruchu a speciálních produktů pro domácnost, hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici vedoucího zákaznického servisu s perfektní znalostí němčiny.

Pracovní náplň:
-odpovědnost za vybudování a řízení zákaznického oddělení
-řízení týmu zákaznického oddělení cca. 12 – 20 zaměstnanců
-sledování a vykazování KPI’s
-rozvíjení svého pracovního týmu

Co požadujeme:

-SŠ/VŠ ekonomického směru
-praxe na podobné pozici alespoň 2 roky(nutné zkušenosti z oblasti telemarketingu/zákaznického servisu)
-výborná znalost německého jazyka + angličtina výhodou
-zkušenost s prací Team Leadera v zákaznickém servisu
-znalost procesů v zákaznickém prostředí
-výborné prodejní a komunikační dovednosti
-zodpovědnost, důslednost, samostatnost
-řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme:

-práci ve stabilní české společnosti, působící nejen v rámci Evropy
-rozvoj a uplatnění manažerských dovedností
-zajímavé finanční ohodnocení
-zaměstnanecké benefity
-slevy na firemní produkty

Místo výkonu práce : Znojmo
Termín nástupu : ihned / dle dohody

V případě zájmu o tuto pozici posílejte svůj životopis na:
zita.prichystalova@jobleader.cz