LOGISTIK pro import zboží - Praha Východ

Code:

Pro našeho významného klienta, českou nadnárodní společnost zabývající se velkoobchodem a distribucí hledáme nového kolegu (m / ž) na pozici Logistik.

Jste dobrý organizátor, schopný vyjednavač a zajímá Vás výsledek?
Tak hledáme právě Vás!

Co bude Vaším úkolem:

* Koordinace námořní a letecké kontejnerové přepravy
* Příprava dokumentů pro celní deklaranty, skladníky, dopravce...
* Spolupráce s produktovými manažery - kontrola a příjem zboží
* Kontrola cen dopravy, zúčtování faktur
* Vyjednávání s dopravci
* Řešení škodných událostí

Co požadujeme:

* Zkušenosti z logistiky námořní dopravy
* Zkušenosti s importem z Východní Asie
* Pokročilou znalost AJ - telefonická komunikace na denní bázi
* časovou flexibilitu
* organizační a vyjednávací schopnosti
* znalost SAP výhodou

Co nabízíme:

* Zajímavé finanční ohodnocení od 25.000,- dle seniority
* Firemní benefity včetně výrazných zaměstnaneckých slev na elektroniku
* Samostatnost a možnost vlastní organizace práce
* Podílení se na nových projektech
* Možnost osobního rozvoje a profesního růstu

Zaujala Vás tato příležitost? Zašlete svůj životopis na plzen@jobleader.cz.
My Vám určitě odpovíme.