Technolog/Konstrukter

Code:

Přední český výrobce POS médií, se zastoupením ve Švýcarsku a pobočkou v Německu, zajišťuje pro nadnárodní společnosti komplexní servis v oblasti podpory prodeje a in-store designu.

Vaše náplň práce :
- Vývojová a konstrukční činnost – technický vývoj produktů, návrh nejvhodnějšího řešení
- Zpracování cenových nabídek, hledání úspor, komunikace s dodavateli
- Vzorování nových produktů, práce s výkresovou dokumentací – tvorba /zadávání
- Objednávání a nákup součástek pro jednotlivé projekty, koordinace dodávek
- Součinnost při realizaci zakázek, průběžná kontrola výroby
- Komunikace s obchodním oddělením a výrobou

Požadavky :

- Min. SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe technického oboru)
- Organizační schopnosti, spolehlivost, rozhodnost, zodpovědnost, samostatnost
- Kreativní a týmovou osobnost s dobrou představivostí
- Důležitým předpokladem je orientace alespoň v jednom z materiálů: plast, kov, dřevo, tisky
- Znalost 3D modelování (např. SW Solidworks) výhodou
- Flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
- Zkušenosti na obdobné pozici výhodou (vybavení obchodů, podpora prodeje apod.)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

Mzda od:
35000
Mzda do:
40000
Inzerovat na jenprace.cz:
0
Inzerovat na INWORK:
0