Automechanik - Děčín / Nový Bor

Code:

Do pracovního kolektivu zavedeného autosalonu v Děčíně a Novém Boru hledáme posilu na pozici automechanika.

Náplň práce:

- diagnóza poruch a stavu vozidla
- stanovení způsobu opravy
- provádění opravy
- provádění výměny dílů a součástí
- provádění údržby, prohlídek a záručních oprav
- posuzování opotřebení a funkční způsobilosti vozidla
- provádění generálních oprav

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání v oboru automechanik
- prokazatelná praxe na dané pozici min. 3 roky
- zkušenosti s diagnostikou vozu
- manuální zručnost a schopnost technického myšlení
- zodpovědnost za svěřené úkoly, pečlivost
- ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti
- podpora při adaptaci na nové pracovní prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení, závislé na dosavadních zkušenostech a
pracovních výsledcích
- flexibilní a vstřícný management
- firemní benefity: firemní akce, organizace náplně práce, vzdělávací kurzy
a školení, bonusy a prémie, sleva na firemní výrobky a služby.